פורטל שיתוף המתכונים

 חיפוש מתקדם
CookShare אנגלית         ראשי    מתכונים    פורומים    מאמרים    טיפים    ספרי בישול    Lionetwork     facebook page  Hebrew Site  English Site
התחבר באמצעות חשבונך ב facebook או התחבר או צור חשבון
מתכונים חדשים  ::   הנצפים ביותר השבוע  ::   המועדפים ביותר
 

 CookShare - פורטל שיתוף המתכונים
 
     

 מתכונים (0)

 מאמרים (0)

 טיפים (0)

 חברים (6)

 amitsur
 יוסף
 m73
 gilai
 CookShare
 dylam
 חברים נוספים...

עדן05


 המתכונים הכי נצפים שלי - כללי

 המתכונים הכי נצפים שלי השבוע

  למאגר המתכונים שלי (0)
 עדן05
  הוסיפ/ה תגובה למתכון למתכון של סיטרין
באבא גאנוש

גב' ליאת הרשי נא לי בבקשה, אני בדרך כלל קוראת סמויה כאן בפורום, נהנית מכל רגע וניסיתי רבות מן המתכונים כאן באתר, לכן אני מרשה לעצמי כאן לפנות אלייך, מי את שתסנגרי כאן על ניקוד ותאמרי למי לתת ציון או לא? הרי את ה"כוכבת" הראשית שבדרך כלל קוטלת כאן כל אורח ונמצא בעניין העתקות, מה קרה? פתאום זה לא מפריע לך, או שיש לך סימפטיה לאנשים מסויימים ולאחרים לא? עד כמה שזכור לי לא פעם נתקלתי בהערותייך בקול תרועה לגבי העתקות של מתכונים ותקפת כאן על שמאל וימין אנשים רבים וטובים פתאום את מדברת כאן על צדק, היכן באמת הצדק כשזה מגיע אלייך? לגבי מי שדרג כאן את המתכון בכוכב, לדעתי או שהוא מחפש להוסיף לעצמו ניקוד באמצעות הניקוד או שהוא סתם באופן סיסטמטי מנקד מתכונים כאן אפילו בלי לנסות.
23/01/2008 11:45

 עדן05
  הוסיפ/ה תגובה למתכון למתכון של dylam
טבעות בצל

הכנתי השבוע לחברות יצא מעולה, השינוי היחיד שעשיתי במקום חלב שמתי רוויון, יצא ממש מצויין
22/01/2008 19:03

 עדן05
  הוסיפ/ה תגובה למתכון למתכון של סיטרין
באבא גאנוש

עוד חכם. תגיד מה קורה? על מה אתה מדבר, על קנאות. אדוני אם לפי מה שאתה רושם ואני מצטטת: "גם להיות מעתיקן צריך לדעת..." הרי זה מעיד כנראה גם עליך משהו או שאני טועה, מעבר לכך, אין לי בעיה לגבי העתקות, פשוט אני חושבת שצריך לתת את הקרדיט למי שהמתכון שייך לו או הועתק ממנו ולא לחרטט: "ידידים מנצרת" - מה אתה אומר?
22/01/2008 17:17

 עדן05
  הוסיפ/ה תגובה למתכון למתכון של סיטרין
באבא גאנוש

היי, בדיוק היום נתקלתי באותו מתכון, מילה במילה כולל התמונה הזו בדיוק באתר של טיולי סיני, בנוסף הסלט הזה מופיע בתוך חוברת סלטים של אתר הצימחונות, אז מאיפה "ידידים מנצרת", אולי כדאי לתת את הקרדיט למי שבאמת מגיע לו?
22/01/2008 15:09

 עדן05
  הוסיפ/ה תגובה למתכון למתכון של m73
מג'דרה - תבשיל אורז עם עדשים

אני חייבת לציין את מתכונייך שמתוארים ומתועדים כשלב אחר שלב במיוחד אלו שמוסברים בעזרת התמונות מאפשרים להפוך את הבישול לחוויה, גם אני כאחת שאין לה זיקה כלל למטבח ניסיתי חלק ממתכונייך שהצגת באתר ויש לציין כי הצלחתי להכין בפעמים הראשונות בחיי תבשילים וזה אפילו יצא טעים מאוד, תודה רבה לך ומחכה לעוד מתכונים שכאלה.
15/08/2007 17:31

 עדן05
  הוסיפ/ה תגובה למתכון למתכון של m73
פוטטו צ'יפס

יצא מצויין.
14/08/2007 13:31


2004-2016 © CookShare
מתחתנים? כנסו לחוגגים בכיף - חתונה ברשת  :: מתכונים  :: מתכון  :: Bikely - אופניים
אודותינו  :: פרסמו אצלנו  :: תנאי שימוש  :: אימיול :: משחקי רשת :: מתכונים מסעדות ואוכל :: סרטים :: משחקים  :: פורומים  :: יצירת קשר